Workshop: Як створити розумного чат-бота

КВИТКИ

Тип Опис Кількість Ціна Сума
Standard Студенти отримують промокод на 20% знижку. Для цього надішлість скан або фото студентського квитка на olex@teeko.io 890 ГРН 0 ГРН

Оберіть кількість квитків, яку ви хочете купити

проспект Павла Тичини, 1в, Київ

Опис

27 березня Сергій Байдачний, розробник-евангеліст, Microsoft, прибуде до Києва з Канади, щоб провести Workshop: Як створити розумного чат-бота.

Протягом воркшопу ви дізнаєтеся, як створити розумного бота служби підтримки. Завдання доступні як в C #, так і на Node.js.

 

Після завершення лекційної частини, ви зможете побудувати бота, виконуючи послідовні завдання, або створити власний проект з консультаціями від викладача. Метою проходження воркшопу є надання послідовних інструкцій для розробників, які шукають структурований досвід у створенні чат-ботів. Завдання взаємодоповнюють одне одного, тому ви будете створювати весь проект з нуля. Однак, якщо ви хочете виконати лише кілька завдань, ви можете використовувати початковий код, вказаний у кожному завданні, для побудови власних проектів. Кожна частина воркшопу містить набір додаткових завдань, які дозволяють як вдосконалити вашого бота, так і розвивати свої навички. Завдання розглядаються як частина воркшопу, ми рекомендуємо виконати щонайменше одне завдання кожної з частин воркшопу.


 

Викладач

 

Сергій Байдачний -  евангеліст-розробник у Microsoft. В даний час проживає у Канаді, Сергій бере участь у багатьох пілотних проектах з партнерами, пов’язаних з IoT, Machine Learning та Big Data.

Сергій був залучений до Microsoft приблизно в 2001 році, з того часу він активно брав участь у ряді .NET проектів, розробки, управління та архітектури фінансових, медичних та мультимедійних додатків.

У той же час Сергій очолив Microsoft IT Academy, де виступав з тренінгами, пов'язаними з .NET, C #, Windows Forms, ASP.NET тощо. Він опублікував статті та огляди в декількох журналах IT-галузі та декілька книг про ASP.NET, Silverlight, Windows Forms та Windows 8 Development. Його книга про розробку Windows 10 доступна на Amazon.


 

Програма воркшопу


 

Creating Your First "Echo" Bot with the Bot Builder SDK

Submitting help desk tickets with the bot

Making the bot smarter with language understanding (LUIS)

Implementing a help desk KB with Azure Search and Cosmos DB

Deploying your bot to the cloud

Determine the sentiments behind a user's message

Hand off the conversation to a human agent

Send and Receive Events Through a Backchannel 

Мова: Російська, слайди та приклади англійською

Місце проведення: iHUB, Київ, вул. Хрещатик, 10

Організатори

+38 099 055-23-92 - Data Science UA
info@data-science.com.ua