TEDxKyiv2016: Bridges

КВИТКИ

Тип Опис Кількість Ціна Сума
Студентський квиток Надішліть студентський квиток на наш email та отримайте промокод ПРОДАНО 500 ГРН 0 ГРН
Рання пташка Поспішайте! ПРОДАНО 800 ГРН 0 ГРН
Стандарт ПРОДАНО 1000 ГРН 0 ГРН
Патрон Включає Uber-промокод ПРОДАНО 1200 ГРН 0 ГРН
На місці 1500 ГРН 0 ГРН

Оберіть кількість квитків, яку ви хочете купити

Бизнес центр Парковый, Парковая дорога, Киев, город Киев

Опис

КВИТКИ В ПРОДАЖУ НА ЛОКАЦІЇ

Можна ходити по колу, залишаючись всередині власного виміру, без руху вперед та назустріч… роз’єднаності. Але у нашій різності – унікальні досвіди, що можна закумулювати, проаналізувати, передати наступному поколінню. Бо мета у всіх одна й та сама.

Давайте діяти разом заради спільних цілей, ідей, цінностей, які є важливими для нас як Суспільства. Рухатися до толерантності та терпимості, до здорової дискусії та усвідомлення, що ми – єдиний організм. Ми запрошуємо вас у коло однодумців будувати спільні мости.

Ви вже маєте власний?

В програмі події 12+ надихаючих спікерів, які ділитимуться з вами своїми ідеями. А також смачна справжня кава з тістечками і обід.

Знайомтесь з першими спікерами і очікуйте анонс наступних спікерів на нашому сайті, в facebook спільноті, нашому twitter або тут.

ЕЕРО ЕПНЕР
Драматург

Естонський драматург, член трупи Естонського державного театру NO99, куратор проекту "Єдина Естонія". Творча діяльність колективу не обмежується лише звичними театральними виставами. Під час виборчої кампанії до Парламенту Естонії в 2010 році, театральна трупа створила фейкову політичну партію "Єдина Естонія». Вони використовували провокаційні методи агітації, і згідно з соцопитуваннями мали рейтинг у 20-25%. Разом з Ееро поміркуємо над проблемами сучасної демократії та впливом театру на суспільство.

ЄВГЕНІЯ ЧЕРКАЗОВА
Акордеоністка

Євгенія Черказова - народна артистка України, професор, завідувач кафедри баяна і акордеона Національної музичної академії України імені П.І. Чайковського, засновниця оркестру акордеоністів Grand Accordeon. Дует Євгенії Іванівни та її музичного інструменту вразив нас своєю довершеністю, як візуально, так і аудіально. Ми не можемо з вами не поділитися, друзі!

АНДРІЙ БАУМЕЙСТЕР
Філософ

Андрій Баумейстер — доктор філософських наук, доцент кафедри теоретичної та практичної філософії Київського національного університета імені Тараса Шевченко. Автор монографій "Філософія права" (2007), "Біля джерел мислення і буття" (2012), "Тома Аквінський" (2012), "Буття і благо"(2014), "Вступ до філософських студій" (2016 — готується до друку). Область інтересів: метафізика, філософія свідомості, політична філософія і філософія права.

СВІТЛАНА ШАБАЛТІНА
Клавесиністка

Світлана — засновниця української клавесинної школи. 1990-1992 рр. стажувалася в Краківській музичній академії у відомої клавесиністки Е. Стефанської. У 1995 році заснувала клас клавесина в Національній музичній академії імені П.І. Чайковського, з 2000 року — професор кафедри старовинної музики. Автор книги «Клавесин сквозь века». В Україні популярність клавесину значною мірою зобов'язана творчій діяльності Світлани Шабалтіної.

СЕРГІЙ ЛИТВИН
Психолог

Спеціаліст в області нейропсихології та клінічної психології особистості, магістр психології Київського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціалізацією «Клінічна психологія». Співзасновник та ведучий проекту «Нейропсихологія». До наукових інтересів Сергія належить нейропсихологія особистості, соціальна нейронаука та нейропсихологія дитячого розвитку, а до ненаукових - один з найвідоміших фундаторів фентезі Джон Роналд Руел Толкін та середньовічна Ісландія.

АНДРІЙ АНДРУШКІВ
Громадський активіст

Випускник Українського Католицького Університету, магістр богослов’я. В 2006-му вивчав інтеркультурне читання Біблії у Вільному Університеті Амстердаму. В 2014-2015 роках очолював комунікаційну команду секретаріату Реанімаційного Пакету Реформ. Працює керівником проекту «Чітко» в ГО «ЦЕНТР UA». Андрій запропонує подумати над тим яку роль в позитивних змінах в Україні можуть зіграти церкви якщо візьмуть на озброєння «Євангеліє для гопніків».

ВАЧЕ ДАВТЯН
Підприємець

У 1993 році приїхав з Вірменії в Україну, згодом створив компанії «Промкабель-Електрика» та «Пан Електро». Його основна роль в компаніях, де він працює, - хранитель щастя. Особиста місія: Україна - успішна країна щасливих людей.

ЯРОСЛАВ ПІЛУНСЬКИЙ
Режисер, оператор

Розпочав кар'єру оператора у 1997 році. За його плечима, як оператора-постановника, понад 600 робіт, режисерських - 20, серед яких відомі українські повнометражні фільми. Один з засновників Вавилон 13, засновник та керівник ГО "HERO.UA". Разом з Ярославом і "Жовтим автобусом" мандруватимемо до гарячих точок України, і вчитимося жити.

ПАВЛО ПРЕСНЯКОВ
Астрофотограф

За фахом архітектор, але аматорська астрономія стала майже справою життя. Координатор діяльності Київського клуба аматорів астрономії "Астрополіс" та метеорно-болідной мережі Meteors UA, активний спостерігач космічних об’єктів, астрофотограф, що спеціалізується на об'єктах сонячної системи.

СВІТЛАНА ГЕРАСИМЕНКО
Астроном

Закінчила кафедру астрономії фізичного факультета Київського державного університета, а потім стала аспіранткою у професора Сергія Костянтиновича Всехсвятського, відомого російського та українського астронома. У вересні 1969 року разом із Климом Чурюмовим, співробітником Головної астрономічної обсерваторії НАН України полетіла в експедицію в Алма-Ату для спостереження комет на пятидесятисантиметровому телескопі. У ніч із 11 на 12 вересня 1969 року, спостерігаючи комету Комас Сола, вони зробили фото, на якому виявилась ще одна комета, яка отримала назву за іменами першовідкривачів — Комета Чурюмова-Герасименко. У 1973 Світлана поїхала в Душанбе працювати в Інституті астрофізики Академії Наук Республіки Таджкистан і залишилась там спостеріагати за активністю комет на наступні 40 років. У 1975 році Світлана нагороджена медаллю “За відкриття нових астрономічних обєктів”. Її ім’ям названо астероїд №3945.

ДМИТРО ЩЕБЕТЮК
Активіст

Народився у Кам'янці-Подільському. Батько військовий, тому родина переїжджала аж поки не доїхала до Києва в 2008. Пробував себе і в музиці (грав у гурті), і в науці (писав статті, мав йти на аспірантуру, та в 2011 травмувався) і в спорті (плавання — майстер спорту України, стрільба з лука — резерв паралімпійської збірної). Співзасновник громадської ініціативи ДоступноUA, яка покликана змінювати громадський простір на доступний для всіх та мотивувати людей з інвалідністю до активного життя.

ЄВГЕНІЯ ЗАКРЕВСЬКА
Адвокат

Євгенія – адвокат Небесної сотні та Олега Сєнцова і Олександра Кольченка у справі їх викрадення в Україні. Народилась в Москві, виросла в Полтаві, вивчилась в Харкові, живе та практикує в Києві. Працювала юристом. Стала адвокатом. Відтоді... почала працювати більше. У вільний від основної роботи час займається екстремальною юриспруденцією та іншими подібними видами спорту.

МАХА
Перкусіоніст

Випускниця та викладач Школи Перкусії Івана Пуха. Сесійний музикант багатьох столичних колективів, а також ведуча барабанних гуртків та барабанних площадок на подіях різноманітних форматів.

УЛЯНА СУПРУН
Українка

Народилась в українській родині у Детроіті, США. Здобула медичну освіту, стада професійним лікарем, а після переїзду до Нью-Йорку почала також активно займатися громадською діяльністю. Директор гуманітарних ініціатив Світового Конґресу Українців, одна з засновників громадської організації «Захист Патріотів», директор Школи реабілітаційної медицини при УКУ. У 2015 отримала українське громадянство, а у серпні 2016 отримала посаду в. о. міністра охорони здоров'я України. Уляна буде говорити щиро про правду.

ДАНИЛО ВДОВЕНКО
Мікромаг

Працює у RnD відділі освітньої онлайн платформи EdEra. Зараз студент першого набору в Україні програми Unit Factory, що працює за стандартами відомої французької школи 42. А ще він понад 6 років займається мікромагією, бо дуже любить дарувати позитивні емоції людям навколо.

ГАЛИНА АЛМАЗОВА
Волонтер

Волонтер, водій реанімаційного автомобіля в зоні АТО у складі екіпажу екстренної медичної допомоги, парамедик. Відома за позивним "Вєтєрок".

Uber-промокод ви отримаєте на Вашу поштову скриньку разом з квитком. Промокод буде активним в день події і дає вам можливість приїхати на подію на таксі зі знижкою 75 гривень. До зустрічі на святі ідей TEDxKyiv2016: Bridges!

Організатори

+380667247633 - Організатор
info@tedxkyiv.com lyubov@tedxkyiv.com