TechCases in Architecure #6

КВИТКИ

Тип Опис Кількість Ціна Сума
Early Birds 300 ГРН 0 ГРН

Оберіть кількість квитків, яку ви хочете купити

InnoHab, б-р Вацлава Гавела, 6з

Опис

Якщо вам теж цікаво питання впровадження безпеки в проекти, тоді чекаємо  на 6-тому заході TechCases. Ми поговоримо про 2 приклади, коли спікери вбудовували безпеку в продукти, які вже були створені.
 
Наші спікери - Євген Пілянкевич – СТО компанії Cossack Labs, керує розробкою open-source та корпоративних інструментів захисту даних у великих розподілених системах та Анастасія Войтова (Anastasiia Vixentael) — Product Engineer компанії Cossack Labs з досвідом у багатьох технологіях, об'єднує світи прикладних програмістів та інженерів з безпеки.
 
Євген розкаже про інтеграцію інструментів захисту даних до традиційного e-commerce продукту: від аналізу ризиків та вибору моделі безпеки до практичних архітектурних рішень, змін в процесі розробки. Кейс допоможе зрозуміти, чому навіть у складному, високонавантаженому та вже активно функціонуючому продукті при наявності кваліфікованої інженерної команди суттєво покращити безпеку - неважко.
 
Анастасія розкаже про те, як стартап із світу "хіпстерських технологій" спочатку зацікавився технічними аспектами реалізації GDPR, а потім впровадив насркізне шифрування (end-to-end encryption) даних своїх користувачів. Кейс буде цікавим архітекторам та старшим інженерам для розуміння, як реалізувати навіть найсуровіші безпекові засоби, в той час коли продукт вже працює.
 
 
Захід складатиметься з 2 частин:
 
Перша частина - це виступи спікерів, які триватимуть 50 хв.;
 
Друга частина - це дискусійна панель, яку традиційно заміксуємо із нетворкінгом. Обговорення виступів і кейсів перейде у формат живого спілкування, де кожен зможе задати спікерам своє питання, поспілкуватись з учасниками і смачно перекусити (тривалість 1 година).
 
 
Цього разу нас приймає @InnoHub.
 
Коли: 21 листопада, 19:00 - 21:00
Де:  InnoHab, б-р Вацлава Гавела, 6з
 

Організатори

+380730532885 - Капінос Ольга
kapinosolga1@gmail.com