Techcases in Architecture #5

КВИТКИ

Тип Опис Кількість Ціна Сума
Last Birds 350 ГРН 0 ГРН

Оберіть кількість квитків, яку ви хочете купити

Genesis Space - адреса Кирилівська 40р

Опис

На п’ятому заході TechCases in Architecture обговоримо питання роботи з великими даними в клауді разом з двома спікерами Microsoft Data Platform MVP.
 
Спікери Евгений Полоничко - Senior Software Developer в ELEKS та Eugen Niedaszkowski - Database Administrator в AltaReturn
 
🔹 Євген Полоничко поділиться кейсом рішення для великих даних в хмарі - Azure DWH та розкаже про проблеми, на які може напоротись проект. В цьому рішенні не потрібні сервісна периферія та більше обчислювальних ресурсів і в цьому його плюси. Але коли ми починаємо працювати з ним, то бачимо що не завжди там все працює як в  onpremise  системі і коштує це задоволення дуже дорого.  В своїй доповіді Євген розповість про свій досвід роботи з такою архітектурою та дізнаєтесь як економити при використанні Azure DWH.

  
🔹 Євген Недашківський розповість про кейс вирішення проблеми розподілення навантаження на реляційні бази даних SQL Server в IaaS середовищі Microsoft Azure. З якими проблемами довелося зіштовхнутися при вертикальному та горизонтальному масштабуванні і яким чином їх можна вирішити та уникнути.
Доповідь буде цікава системним архітекторам, розробникам баз та сховищ даних, та всім тим, хто має подібні проблеми, або цікавиться вищезгаданими технологіями.
 
Захід складатиметься з 2 частин:
 
🔹Перша частина - це виступи спікерів по 30 хв.;
🔹Друга частина - це дискусійна панель, яку традиційно заміксуємо із нетворкінгом. Обговорення виступів і кейсів перейде у формат живого спілкування, де кожен зможе задати спікерам своє питання, поспілкуватись з учасниками і смачно перекусити (тривалість 1 година).
 
Цього разу нас приймає компанія @Genesis.
 
Коли: 13 листопада, 19:00 - 21:00
Де: адреса Кирилівська 40р

Організатори

+380730532885 - Капінос Ольга
kapinosolga1@gmail.com