TechCases in Architecture #3

КВИТКИ

Тип Опис Кількість Ціна Сума
Ticket 300 ГРН 0 ГРН

Оберіть кількість квитків, яку ви хочете купити

Київ, вулиця Миколи Амосова, 12

Опис

Наступний захід TechCases in Architecture буде присвячений темі розробки додаткiв.
 
Спікери Антон Бойко - Senior Solution Architect в Ciklum та Ігор Фесенко - Application Architect в SoftServe, поділяться свіжими кейсами побудови архітектури додатків з використанням Azure.
 

Антон розповість про пришвидшення виконання автотестів додатку за допомогою сервісу Azure Container Instances. Зараз вже нікого не здивувати використанням Docker контейнерів, які застосовуються впродовж всього циклу розробки проекту. Але коли підходимо до питання автоматизованого тестування, то цей процес з’їдає більше години часу, якщо рішення складається з величезної кількості мікросервісів. В своїй доповіді Антон продемонструє концепт створення декількох копій одного середовища у хмарі та запуск автотестів на виконання у паралельному режимі. Його підхід зменшує час простою команди з 60 до 10 хвилин. Плюс, ви почуєте, як звести всі результати тестів в один звіт.

 

Ігор сконцентрується на темі масштабування додатку та процесів розробки за допомогою Azure. Спікер впевнений, що інтеграція глобальних екосистем це завжди весело :-) І він доведе це на прикладі кейсу імплементації розподілених додатків і забезпечення всіх важливих елементів якості (Quality Attributes: Performance, Security, Availability, etc.). Ігор розкриє якою була модель розробки в його випадку, та які челенджі виникали в процесі імплементації i потiм продакшену. Окрім цього ви почуєте про можливi кориснi практики та підходи у випадку інтеграцій на прикладi інтеграції Microsoft Teams та продуктiв Atlassian. 

 
Захід складатиметься з 2 частин:
 

Перша частина - це виступи спікерів, які триватимуть 50 хв.;

Друга частина - це дискусійна панель, яку традиційно заміксуємо із нетворкінгом. Обговорення виступів і кейсів перейде у формат живого спілкування, де кожен зможе задати спікерам своє питання, поспілкуватись з учасниками і смачно перекусити (тривалість 1 година).

 
Цього разу нас приймає компанія Ciklum.
 
Коли: 11 вересня, 19:00 - 21:00
Де: вулиця Миколи Амосова, 12
 
Вартість - 300 грн.
При оплаті готівкою в день заходу 400 грн.

Організатори