The real Data Science Course: How it works in the USA

КВИТКИ

Тип Опис Кількість Ціна Сума
1 Day Студентам надається промокод на знижку 25%. Для отримання промокоду надішліть копію студентського квитка за адресою olex@teeko.io 3900 ГРН 0 ГРН
2 Days Студентам надається промокод на знижку 25%. Для отримання промокоду надішліть копію студентського квитка за адресою olex@teeko.io 5500 ГРН 0 ГРН

Оберіть кількість квитків, яку ви хочете купити

iHUB, вул. Хрещатик, 10 Київ

Опис

20-21 квітня до України зі Сполучених Штатів Америки прилетить Фейзі Багіров, Data Scientist, Metadata.io, аналітик з 12-річним досвідом, спікер багатьох технічних конференцій, викладач та ментор стартапів.

 

Feyzi  викладає у декількох американських університетах, за його  участі створено курс Data Analytics для магістрів у Harrisburg University of Science and Technology, він заснував курс Data Science у Becker College. Також він є автором численних онлайн-програм з таких дисциплін як Data Science, Data Analytics, Game Analytics та Data Mining.

 


 

Про курс

 

Рівень:
Intermediate to Advanced
Вимоги:
Python intermediate skills

 

Хто ж такий насправді Data Scientist, чим він відрізняється від Data-аналітика та як за допомогою даних, що вже має ваша компанія, побудувати розумний процес продажів та залучити нових клієнтів.

 

На курсі ви дізнаєтесь про головні інструменти аналізу даних, прийняття рішень на основі даних та, найголовніше, зможете особисто поспілкуватися з досвідченим спеціалістом.

 

Фейзі консультує компанії по всьому світі та допомагає налагодити процес роботи з даними з метою, підвищити ефективність маркетингових кампаній.


 

Кому буде цікаво:

 

Власники бізнесу/CEO, що прагнуть впровадити data science у своїх компаніях

Data Scientists

Аналітикам

Маркетологам, що працюють з даними

Розробникам

Керівникам проектів, проектним менеджерам


Мова курсу: Російська, презентації - англійською.

Організатори

+38 099 055-23-92 - Data Science UA
info@data-science.com.ua